Tel:
Qingdao Futai Electromechanical Technology Co. Ltd.
Qingdao Futai Electromechanical Technology Co. Ltd.

Qingdao Futai, producent filtrów do sprężarek powietrza w Chinach.

Dom ProduktySeparator oleju sprężarki śrubowej

124487019 Separator wody ze sprężarką śrubową do Quincy

124487019 Separator wody ze sprężarką śrubową do Quincy

  • 124487019 Separator wody ze sprężarką śrubową do Quincy
124487019 Separator wody ze sprężarką śrubową do Quincy
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: QINGDAO FUTAI
Orzecznictwo: ISO 9001:2015
Numer modelu: 124487-019
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Rodzaj: Separator oleju Materiał: Włókno szklane / HV
Nazwa produktu: Odolejacz powietrza Rodzaj filtra: 1um-3um
Podanie: Quincy kolor: Biały
Numer części: 124487-019 Miejsce pochodzenia: Chiny
High Light:

124487019 Separator wody sprężarki powietrza

,

separator wody sprężarki powietrza dla Quincy

,

124487019

124487019 Separator oleju sprężarki śrubowej dla Quincy

 

Zasada działania separatora oleju sprężarki powietrza:

 

Odolejacz jest kluczowym elementem decydującym o jakości sprężonego powietrza w sprężarce powietrza.Wysokiej jakości komponenty do separacji oleju i gazu mogą nie tylko zagwarantować pracę sprężarki z wysoką wydajnością, a żywotność elementu filtrującego może sięgać tysięcy godzin.Sprężone powietrze z głowicy sprężarki porywa duże krople oleju.Duże krople oleju można łatwo oddzielić podczas przechodzenia przez zbiornik separacji oleju i gazu, podczas gdy małe krople oleju (zawieszone cząstki oleju o średnicy poniżej 1 µm) muszą zostać oddzielone. element filtrujący do separacji gazów.Cząsteczki oleju są bezpośrednio pochłaniane przez materiał filtrujący dzięki efektowi dyfuzji mechanizmów materiału filtrującego, takich jak przechwytywanie i agregacja kolizji bezwładnościowych, dzięki czemu zawieszone cząstki oleju w sprężonym powietrzu szybko kondensują w duże krople oleju. Zużyty olej jest zbierany na dole rdzenia oddzielającego olej i wraca do układu oleju smarującego głowicy maszyny przez wlot przewodu powrotnego oleju w dolnym wgłębieniu, dzięki czemu sprężarka wydmuchuje czystsze i wolne od oleju sprężone powietrze.Cząstki stałe w sprężonym powietrzu przechodzą przez rdzeń olejowy i pozostają w warstwie filtracyjnej. Prowadzi to do ciągłego wzrostu różnicy ciśnień (oporu) rdzenia oddzielającego olej.Wraz ze wzrostem czasu użytkowania rdzenia separacji oleju, gdy różnica ciśnień rdzenia separacji oleju osiągnie 0,08, gdy osiągnie 0,1 MPa, należy wymienić element filtrujący, w przeciwnym razie wzrośnie koszt eksploatacji sprężarki (zużycie energii).Firma Santa Fima, aby korzystać ze świata opartego na światowej klasy materiałach filtracyjnych, testując zawartość oleju w spalinach rdzenia separacji oleju, w oparciu o różnicę ciśnień, jest gotowa zapewnić ci niski olej resztkowy, niską różnicę ciśnień, długi -życiowy rdzeń oddzielający olej.

 

Rozszerzone informacje:

 

1.Zablokowanie:Zablokowanie rdzenia separacji oleju spowoduje nadmierny prąd w silniku sprężarki powietrza.Możliwe jest również, że rdzeń separacji oleju może zostać zdeformowany z powodu nadmiernego ciśnienia, a nawet jeśli silnik jest przeciążony, silnik główny zablokuje się.Ponadto nadmierny prąd skróci żywotność stycznika lub spowoduje poważny wypadek z powodu przepalenia styku.Generalnie sprężarka śrubowa ma manometr przed elementem filtrującym.Gdy różnica ciśnień między manometrem przed wkładem filtrującym a manometrem dopływu powietrza osiągnie 0,08 MPa, element oddzielający olej jest wymieniany.

 

2.Uszkodzony: Gdy rdzeń oddzielający olej zostanie uszkodzony, okaże się, że sprężarka powietrza zużywa dużo oleju, a w zbiorniku powietrza i rurociągu będzie duża ilość oleju.W ciężkich przypadkach olej sprężarki powietrza zostanie rozładowany bezpośrednio po opróżnieniu zaworu odsalającego zbiornika magazynującego powietrze.

 

3.Oparzenie: Spalanie rdzenia separacji oleju nie jest powszechne, ale sporadycznie występuje podczas pracy sprężarki powietrza.Głównym objawem jest to, że ekran filtra rdzenia oddzielającego olej jest częściowo lub całkowicie zwęglony, a nawet metalowa powłoka rdzenia oddzielającego olej jest spalona.

 

4. Efekt separacji jest słaby: Głównym objawem jest to, że sprężone powietrze zawiera zbyt dużo oleju, co powoduje uszkodzenie sprzętu do przetwarzania końcowego i sprzętu użytkownika.

 

Redukcja produktu:

 

Numer modelu 124487-019
Rodzaj separator oleju powietrza
Wymiar Standard
Temperatura pracy Zgodnie z życzeniem klienta
Ciśnienie robocze różne Zgodnie z życzeniem klienta
Materiał Włókno szklane
Dokładność filtra 0,01-1 μm
Długość życia 3000-5000h
MOQ 1 sztuka
Czas realizacji Około 3-5 dni po potwierdzeniu zamówienia
Zalety 1. Przyjmij importowane media z włókna szklanego
2. Wysoka skuteczność filtracji ponad 99,9%
Pakiet Worek PP wewnątrz, karton wewnętrzny, karton eksportowy na zewnątrz lub pudełko drewniane jako twoje wymaganie
Sposób wysyłki Drogą morską, lotniczą, ekspresową


Jeśli nie znajdziesz numeru części, który chcesz znaleźć w moim sklepie internetowym, nie wahaj się z nami skontaktować, może uda mi się to dla Ciebie sprawdzić.Jednocześnie jesteśmy fabryką i możemy w każdej chwili dostosować dla Ciebie niekonwencjonalne elementy filtrujące.

 

124487019 Separator wody ze sprężarką śrubową do Quincy 0

 

 

 

 

Szczegóły kontaktu
Qingdao Futai Electromechanical Technology Co. Ltd.

Osoba kontaktowa: Wu

Tel: +8618661708013

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Qingdao Futai Electromechanical Technology Co. Ltd.
Nr 21 Tongshun Road, Chengyang High-tech Zone, Qingdao, Shandong, Chiny
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Separator oleju sprężarki śrubowej dostawca. © 2020 - 2021 compressorseparator.com. All Rights Reserved.