Tel:
Qingdao Futai Electromechanical Technology Co. Ltd.
Qingdao Futai Electromechanical Technology Co. Ltd.

Qingdao Futai, producent filtrów do sprężarek powietrza w Chinach.

Dom

Qingdao Futai Electromechanical Technology Co. Ltd. Wycieczka po fabryce

 • Linia produkcyjna

  Qingdao Futai Electromechanical Technology Co. Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

   

  QingdaoFutai Filter to profesjonalny producent filtrów do sprężarek powietrza z bogatym doświadczeniem.

   

  Głównie zaopatrzenie: filtry zamienne i niestandardowe do sprężarek powietrza;Części do sprężarek powietrza;Filtry liniowe;Filtry do pomp próżniowych;Filtry hydrauliczne do wielu marek sprężarek powietrza: Atlas Copco, Bolaite, Gardner Denver, Fusheng, Liutech, Kaeser, CompAir, Quincy, Mann, Hitachi, Mitsuiseiki, Kobelco, Sullair, Ingersoll Rand itp.

   

  Qingdao Futai Electromechanical Technology Co. Ltd. linia produkcyjna fabryki 1

   

  QingdaoFutai, która jest producentem filtrów na dużą skalę w Chinach.Zgodnie z umiejętnościami produkcyjnymi i technologią z Niemiec poświęca się badaniom, produkcji i sprzedaży filtrów śrubowych do sprężarek powietrza (separator oleju, filtr powietrza i filtr oleju).Oferujemy klientom profesjonalną usługę indywidualną (OEM), ciesząc się ich szerokim uznaniem w kraju i za granicą.

   

  Qingdao Futai Electromechanical Technology Co. Ltd. linia produkcyjna fabryki 2Qingdao Futai Electromechanical Technology Co. Ltd. linia produkcyjna fabryki 3Qingdao Futai Electromechanical Technology Co. Ltd. linia produkcyjna fabryki 4


  Po latach rozwoju nasze produkty były sprzedawane na całym świecie, między innymi w Europie, Stanach Zjednoczonych, Rosji, Australii, Dubaju, Tajlandii, Wietnamie, Malezji, Argentynie, Chile, Pakistanie i tak dalej.

   

Szczegóły kontaktu
Qingdao Futai Electromechanical Technology Co. Ltd.

Osoba kontaktowa: Miss. Sophia

Tel: +8618562870893

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Qingdao Futai Electromechanical Technology Co. Ltd.
Nr 21 Tongshun Road, Chengyang High-tech Zone, Qingdao, Shandong, Chiny
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Separator oleju sprężarki śrubowej dostawca. © 2020 - 2021 compressorseparator.com. All Rights Reserved.